ODAMDAN BALIK TUTAR GİBİYİM

Odamdan balik tutacam o derece suya yakin. Selale gibi gumbur gumbur masaallah. Super bir otel.

SUAT ** - Gölmarmara Manisa

ÇOK TERCUBELİLER

Bayram tatilimizi enfes bir hale dönüştüren bu otele ve personeline sonsuz teşekkürler. Yenilenmiş bir otel, zaten bu bölgenin en eski oteliymiş ve bu tecrübe ile sizi memnun ediyorlar.

ZEYNEP A** - Akıncılar Sivas

ENFES

Ailece her sene gelip kaldığımız bir oteldi burası ama bazı sorunları vardı, eskimişti, personeli yetersizdi. Biz de başka otellerde kalır olmuştuk, ama yenilendiğini ve atağakalktığını duyduk, geldik ve kaldık. Tamamıyla yeni bir otel gibi olmuş, restoran, odalar, personel, yemekler enfesti.

TUĞBA Y** - Eflani Karabük

TAMAMEN YENİLENMİŞ

Otel tamamen yenilenmiş, şaşırdık. Yeni bir otel gibi olmuş. Ayder'in en önemli oteliydi ama eskimişti. Restoranı inanılmaz büyük ve içerik olarak doluydu. Odalar ve lobi tamamen yenilenmiş

MAHMUT E** - Enez Edirne

GÜRÜL GÜRÜL AKAN DERE

Ayder'in en köklü otellerinden. Bu yıl tamamen yenilenmiş. Lezzetli ve yöresel tatlar sunan restoranı, hemen yanı başında gürül gürül akan dere, konumu nedeni ile ormanın içinde oluşunuz, size gerçek, doğal bir tatil sunacak. Kesinlikle tavsiye ederim.

SERKAN H** - Adaklı Bingöl

YAYLA MİMARISİ HARİKA

Tesiste ilk kalışımızdı ama kesinlikle son olmayacaktır. Otel hem mimarisiyle hem de hizmetiyle son derece başarılı. Derenin kenarında su sesiyle uyuyor ve uyanıyorsunuz. Kendinizi bir tablonun içindeymişsiniz gibi hissediyorsunuz. Mutlaka kalınması gereken bir yer. Herkese tavsiye ederim.

EDA K** - Ayvacık Çanakkale

MEMNUNUZ

Ai̇lecek 3 günlüğüne gi̇tti̇ği̇mi̇z bu otelden çok memnun kaldik.. Personeli̇ -kahvaltisi ve temi̇zli̇ği̇ çok i̇yi̇ydi̇.. Hersey i̇çi̇n çok teşekkürler haşi̇moğlu otel

ELİF E** - Alaca Çorum

TERTEMİZ

Çok güzel tertemiz,çalışanları iyi niyetli yemek ve kahvaltısı çok güzel olan bir işletme,konum olarak ta hala deresinin yanında çok güzel doğa manzarası var.

ERTUĞRUL N** - Ağlasun Burdur

PERSONEL ÇOK GÜLERYÜZLÜ

Otelin girisi ve lobisi oldukca güzeldi .. onun disinda odalar da temiz guzel gozukuyordu personelde güler yüzlu..

AYŞEGUL H** - Bozdoğan Aydın