JEEP SAFARİ

Kalp atışlarınızın ritmi değişir. Yüreğiniz, göğsünüzü patlatırcasına çarpmaya başlar… Yaşadığınız şehre sığmaz olursunuz.

Bir de sizinle aynı duyguları ve aynı heyecanı yasayan dostlarınız olursa… Size hiç bişey engel olamaz ? Damarlarda coşkuyla akan kanın ısıttığı yürekleri ne serinletir ki? Soğuk bir kış günü yüreğiniz gibi kabarmış bir deniz. Ve delice sahili döven ak köpüklü dalgalar olabilir mi? Suratınıza tokat gibi çarpan bir deli yağmur ya da? Her şeyden kaçıp kurtulmak isterken sizi toprağa bağlayan yapışkan bir çamur engel olabilir mi ruhunuzu dizginlemeye?

Çam kokulu ormanlarda, kekik kokularının, bin bir çeşit çiçek kokusuyla karıştığı parkurlarda olağandışı bir gün yaşamak için sizi Jeep-Safari yapmaya davet ediyoruz. Her mevsimde ve her türlü hava koşulunda yapılması mümkün olan Jeep-Safari turları, eminiz ki size çok farklı duygular yaşatacak.

Yağmur, kar,  güneş, tozlu yollar, çamurlu su birikintileri, , kamp ateşi, faaliyet sonrası serinlemek için girilen mavi sular   vadiler dereler hepsi sizi bekliyor.